pasek górny

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - JANINA NOWACKA

HISTORIA NASZEJ FIRMY

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo - Usługowe JANINA NOWACKA – jest firmą rodzinną, powstałą w maju 1994 r.W początkowym okresie funkcjonowania zajmowała się głównie wykonywaniem różnego rodzaju, o różnym stopniu skomplikowania i zaawansowania technicznego form  wtryskowych. Priorytetem działalności było i jest dostarczenie na rynek wyrobów  o najwyższej jakości .
     W szerokiej ofercie handlowej znajdują się m.in.: stopy regulowane, wózki jezdne do drzwi suwanych, odbojniki do wózków transportowych, kółka jezdne, elementy  do mebli tapicerowanych, które to dostarczymy jako podzespoły dla firm produkujących meble i urządzenia gastronomiczne, medyczne, użytkowe oraz wszelkiego rodzaju elementy na indywidualne zamówienie.
   Wysokie wymagania klientów co do jakości wytworzonych towarów sprawiły zatrudnienie specjalistów o wysokich kwalifikacjach zawodowych, a ich umiejętności i zaangażowanie stanowią o wysokim potencjale  i stabilnym rozwoju firmy.
   Kadra kierownicza posiada bogate doświadczenie w kierowaniu  i zarządzaniu zespołami ludzkimi, mająca wieloletnie doświadczenie w branży przetwarzania tworzyw sztucznych. Wszyscy zdobyli doświadczenie na kierowniczych stanowiskach w firmach państwowych, posiadają wykształcenie wyższe i średni techniczne, natomiast pracownicy wykształcenie średnie techniczne i zawodowe.
   Firma zatrudnia 8 pracowników w zależności od ilości zamówień i terminów wykonania.
  Dużym atutem firmy jest posiadanie własnej narzędziowni, w której zatrudnieni są pracownicy o najwyższych kwalifikacjach, gdzie możemy wykonać wszelkiego rodzaju formy, również na indywidualne zamówienia.
   Szczególną uwagę przywiązujemy do obsługi klienta, aby każdy z nich był usatysfakcjonowany wysoką jakością wykonania zleconego towaru oraz terminowością dostaw.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą i nawiązania owocnej współpracy.

 

dolny pasek